İş İlanı

Merhabalar,


Serbest çalışan yaya veya araçlı kurye ekip arkadaşlar arıyoruz, harita bölge bazlı sitemizde  yer alacak kurye arkadaşlarımız Türkiye genelinden olacak. Örneğin bulunduğunuz il merkezi, ilçe, semt veya belde de arama yapılınca siz görüntüleneceksiniz  ve müşteri o bölgede "Kurye Bul" araması yapınca sizi bulacak. Yani siz bulunduğunuz bölgede MarketTuru.com Yetkili Kuryesi olacaksınız.


İşleyiş :
Müşteri sizi websitesiden haritalı arama yapılabilen bir şekilde bulacak ve ordaki telefonunuzdan size ulaşacak ve devamında size siparişlerini bildirecek ve alıp fişiyle beraber götürüp üzerine kurye ücretinizi koyup ücreti alacaksınız. Bunu açıkcası esnek bir iş olarak yapmak istiyoruz, kurye kendisi de belirleyebilecek ne kadar ücret istediğini ve çalışma günlerini ve şartlarını bölgesindeki ve zaten bunlar profilindeki açıklamalar bölümünde yer alacak.

Kazançlar :
Ücret konusunda farklı çalışmalarımız var, bildireceğiz 1-2 gün içinde ama temel olarak belirlediğimniz "Market Alışverişi" başına olacak ve direkt müşteri ödeyecek size ücreti, örneğin siz çevrenizde  3-5-10 km bir çemberde çalışacaksınız, her ulaştırma başına 3-5  kg'a kadar 15-20 lira sabit ücret ve üzeri her kg ilave ücret gibi, bu ücreti koşullara göre side belirleyebileceksiniz bizde genel bir kural olarak belirleyip sitemizde yayınlayacağız. Hafta içi haftasonu veya erken veya geç saatlere göre. Yani yetiştirebildiğiniz kadar bir müşteri portfolyonuz olacak 20 müşteriye haftada müşteri başına 2 sipariş/ulaştırma toplamda 40 ulaştırma  haftalık 40x15 = 600 lira aylık 2400 lira. Tabii müşteri sayınız 20 den de fazla azda veya sipariş sayınız hafta 2 veya daha fazla olabilir. Kural olarak bütün yaptığınız ulaştırmaları fişini çekerek bize iletmeniz.

Sizinde fikirlerinizi alacağız. Çekinmeden sunabilirsiniz.

MARKETTURU.COM olarak bizim ise, kazanç olarak nihai hedefimiz, ilerleyen aşamada sitede listelenmeniz  için bir ücret almak veya ilerleyen aşamalarda veya yaptığınız ulaştırma başına sizden komisyon almak.

İş İlan Metini :
MARKETTURU.COM Serbest Çalışan Araçlı(Motor/Araba)-Araçsız(Yaya) KURYELER arıyor. Türkiye'nin her yerinde Yaya, Bisiklet, Motor veya Araba ile, evden çıkamayanlara ulaştırma başına serbest zamanlı ve ücretli olarak MARKET ALIŞVERİŞİ yapıp para kazanmak ister misiniz?
Ek Açıklama: . Projemiz 10 yıllık proje ve yayın geçmişi olan MARNEVAR.COM (Marketlerde Neler Var?) projemizin devamıdır.  Projemiz Getir.com benzeri değildir ve Getir.com dan 5 yıl önce 2010 da yine bu haliyle projelendirilmiştir. Bu anlamda bizler maerket ürünü satmıyoruz.  Bizler isteyenlere istedikleri marketlerden alışveriş yapıp fişiyle ulaştırıp komisyon alıyoruz., özellikle covid krizinde evden çıkamanların sürekli çalıştıkları ücretli "Alışveriş Yardımcısı" oluyuruz. Sitemizde listelenerek MarketTuru.com Yetkili Alışveriş Yardımcısı yani Kuryesi olacaksınız. Ücret vb çalışma detayları esnektir ve geliştirildikçe iletilecektir. İlk ve temel amacımız işi yapan Kuryelerimizi korumak ve onalrın kazançalrınız geliştirmek olacaktır. Bizler bir yenilikçi çözüm üreten ve başarılı bir ekip ve topluluk olmak istiyoruz bu alanda tüm Türkiye için. Bizimle olmanızdan gurur ve mutluluk duyarız.

Lütfen başvurularınızı ,
Ad Soyad :
İl İlçe :
Araç varsa türü ile :
Telefon ve email adresiniz :
Fotoğrafınız :
olarak bize Telefon Whatsapp ile 05447120015 veya facebook Market Turu veya MARNEVAR.COM facebok sayfamızdan mesaj ile yazınız.
Teşekkür ederiz.

İyi Günler
Ömer Vural
Proje Yöneticisi
0544 712 00 15
0 850 840 60 28 (Aktif olma sürecindedir)

Corona Virüs Riski ile Stok Yapmaya Gerek Var mı?

Corona virüsün Türkiye'de tespit edilmesi ile bir anda övünme modundan, tıpkı alay ettiğimiz başka ülkelerdeki gibi panik moduna geçtik ve alışveriş yapıp stok yapmaya başladık. Gıda ve temizlik maddeleri konusunda özellikle. Bu anormal durumdan büyük karlar elde etmeye çalışan fırsatçılar ise yine kazananlar oldular.

Oysa şunu bilmeliyiz ki bu tür eylemlerimiz, finalde hep bizim aleyhimize oluyor tüketiciler olarak. Ortada gerçekten yaşamsal bir risk ve tehdit varsa bile bu şekilde stok yaparak ancak 1 ay zaman kazanmış olabiliriz ki sonrasına yine aynı durumda olacağız. Bu yüzden panik yapmamalıyız.

Eğer korkulan şey, virüsün yayılması ile ülkemizde üretimin tamamen duracağı bir noktaya gideceğimiz ise, bu risk üzerinden hayatımızı ne kısa nede uzun vadece bu şekilde kurtaramayız. Çünkü şehirdeki bu kadar nüfusu eğer üretim durursa hiçbir stok beslemeyez. Eğer bu riski gerçekten hesaplıyorsak, bizler ancak uzun vadece bu tür acil durumlardan korunmak adına köydeki evimize geri döneceğimiz şekilde bir hazırlığımızın ve planımız olması gerekir.

Böylece orda kendi gıdamızı kendimiz üretip hayatta kalabiliriz. Ama şehir hayatında bu tür panikle hareket edemeyiz çünkü, bizi bu panik ile yapacağımız stoklar sadece 1-2 ay kurtarabilir. Nasıl ki, "deprem olursa" diye evimzi terk etmiyorsak, aç kalırsak diye de bütün paramızla gıda ve temizlik maddesi alamayız. Bu mantıklı değil.  Bunun yerine daha minimalist bri yaşama geçmek ve uzun vadeli hayatımızla ilgili yaşamsal riskleri hespalayarak bir plan yapmalıyız. Örneğin market alışverişlerimizden ayda 500 tl tasarruf ederek, abur cubur yemeği bırakarak kendimize acil durumlarda kaçış ve hayatta kalmak için bir B planı yapabiliriz. Bu gerçek bir tedbirdir.

 

İlk Koronavirüs Teşhisi Türkiye'de Market Alışverişlerinin Artmasına Sebep Oldu

Bu yaz limona servet ödemeye hazır olun.

Malum biliyorsunuz son yıllarda özellikle Haziran-Temmuz-Ağustos'ta taki Eylül'deki hasat başlayana kadar limonun kilosuna 15 lira ve tanesine 2 liraya ödemeye başladık... Her şartta limonsuz yapamayanlar, özellikle çayı benim gibi limonlu içen insanlar için ve akdenizde limon narenciye ülkesi olmamızdan dolayı çok can sıkıcı olmaya başladı bu durum. Şubat ayında, şu an bile gördüğümüz bazı fiyatlara bakılırsa gerçekten bu yaz limoan servet ödemeye hazır olalım veya bir şekilde yaz gelmeden stok yapmnanın yolu bulalım.

 

Previous Next

İlk Koronavirüs Teşhisi Türkiye'de Market Alışverişlerinin Artmasına Sebep Oldu

Türkiye’de koronavirüsün tespit edilmesinin ardından ülkenin her yerinde tedbir alınırken vatandaşlar da marketlere akın etti. Vatandaşlar, zam gelme endişesiyle gıda ve temizlik ürünleri satın aldı.

 

Kaynak : https://www.independentturkish.com

 

Marketlerdeki ürünleri Market Turu ile raflardan görmek için tıklayınız

Reklam

MARNEVAR MARKET TURU

Youtube Kanalımız Açıldı