Limonu Nasıl Uzun Süre Bozulmadan Muhafaza Edebiliriz?

Limonu Nasıl Uzun Süre Bozulmadan Muhafaza Edebiliriz? Yaz aylarında fiyatı çok yükselen limonu nisan mayıs ayında alıp nasıl nasıl stoklayıp uzun süre muhafaza edebiliriz? Bu video da bunu anlatmaya çalıştık?

Corona Virüs Riski ile Stok Yapmaya Gerek Var mı?

Corona virüsün Türkiye'de tespit edilmesi ile bir anda övünme modundan, tıpkı alay ettiğimiz başka ülkelerdeki gibi panik moduna geçtik ve alışveriş yapıp stok yapmaya başladık. Gıda ve temizlik maddeleri konusunda özellikle. Bu anormal durumdan büyük karlar elde etmeye çalışan fırsatçılar ise yine kazananlar oldular.

Bu yaz limona servet ödemeye hazır olun.

Malum biliyorsunuz son yıllarda özellikle Haziran-Temmuz-Ağustos'ta taki Eylül'deki hasat başlayana kadar limonun kilosuna 15 lira ve tanesine 2 liraya ödemeye başladık... Her şartta limonsuz yapamayanlar, özellikle çayı benim gibi limonlu içen insanlar için ve akdenizde limon narenciye ülkesi olmamızdan dolayı çok can sıkıcı olmaya başladı bu durum. Şubat ayında, şu an bile gördüğümüz bazı fiyatlara bakılırsa gerçekten bu yaz limoan servet ödemeye hazır olalım veya bir şekilde yaz gelmeden stok yapmnanın yolu bulalım.

 

Previous Next

İlk Koronavirüs Teşhisi Türkiye'de Market Alışverişlerinin Artmasına Sebep Oldu

Türkiye’de koronavirüsün tespit edilmesinin ardından ülkenin her yerinde tedbir alınırken vatandaşlar da marketlere akın etti. Vatandaşlar, zam gelme endişesiyle gıda ve temizlik ürünleri satın aldı.

 

Kaynak : https://www.independentturkish.com

 

Marketlerdeki ürünleri Market Turu ile raflardan görmek için tıklayınız

Reklam

Facebook Sayfamız

Diğer Projelerimiz