Yumurta Dolar'dan Fazla Artıyor. YUMURTA FİYATLARI 1 TL'ye koşuyor. YUMURTA ALMAYIN

Herhalde tavuklar TOKİ den eve girdiler ve taksit ödüyorlar ve fiyatları bu yüzden yükselttiler.

Tek güçlü besin kaynaklarımızdan ve belkide ekmekle beraber tek besin kaynağımız olan yumurtayı elimizden alacaklar. 10 yumurta fiyatı 1 kilo tavuğa eşdeğer olmak üzere. Bu saçmalığa dur diyelim.

Kasiyerlerin 5 Kuruş Para Üstünü Vermeme Uyanıklığı

Ucuzluk marketleri başta olmak üzere zincir marketlerde giderek yaygınlaşan bir şey görüyoruz. O da bazı kasiyerlerin 5 kuruş para üstünü vermemeye başlaması. TL den 6 sıfırın atılması ile kuruş yeniden hayatımıza girdi ve başlangıçta 1 kuruşlarda piyasa kullanımda idi. Zamanla 1 kuruşlar ortadan kayboldu ve para üstleri yukarı doğru hep 5 kuruşa yavarlandı veya aşağı doğru.

Corona Virüs Riski ile Stok Yapmaya Gerek Var mı?

Corona virüsün Türkiye'de tespit edilmesi ile bir anda övünme modundan, tıpkı alay ettiğimiz başka ülkelerdeki gibi panik moduna geçtik ve alışveriş yapıp stok yapmaya başladık. Gıda ve temizlik maddeleri konusunda özellikle. Bu anormal durumdan büyük karlar elde etmeye çalışan fırsatçılar ise yine kazananlar oldular.

Limonu Nasıl Uzun Süre Bozulmadan Muhafaza Edebiliriz?

Limonu Nasıl Uzun Süre Bozulmadan Muhafaza Edebiliriz? Yaz aylarında fiyatı çok yükselen limonu nisan mayıs ayında alıp nasıl nasıl stoklayıp uzun süre muhafaza edebiliriz? Bu video da bunu anlatmaya çalıştık?

Previous Next

İlk Koronavirüs Teşhisi Türkiye'de Market Alışverişlerinin Artmasına Sebep Oldu

Türkiye’de koronavirüsün tespit edilmesinin ardından ülkenin her yerinde tedbir alınırken vatandaşlar da marketlere akın etti. Vatandaşlar, zam gelme endişesiyle gıda ve temizlik ürünleri satın aldı.

 

Kaynak : https://www.independentturkish.com

 

Marketlerdeki ürünleri Market Turu ile raflardan görmek için tıklayınız

Reklam

Facebook Sayfamız

Diğer Projelerimiz