MARNEVAR.COM YAKINDA BURADA!

MARKETLER NELER VAR? - MARNEVAR.COM (YAKINDA BURADA AÇILIYOR)

Marketlerin günlük hayatımızda malum yeri çok büyük, hatta onlarsız yaşayamaz haldeyiz. Alışveriş yapmak için ise bir çok market seçeneğimiz var. Bu kadar seçenin arasında aradığımız nitelikte ürünü bulmak ve bütçemize uygun alışverişi yapmak için ise, kişisel olarak zaman, mesafe, enerji veya bütçemiz her zaman uygun olamayabiliyor. "Hangi markette acaba ne var, ne yok" bilmek için ise, her marketin en azından web sitesine girip mevcut kampanyalarını online olarak görmek veya yakınımızda olanlara tek tek gitmek ya da denk gelirse kapımıza konan market broşürlerine bakmak zorundayız. Üstelik beğendiğimiz fiyatları sunan marketlerin hepsi işimize veya evinize yakın da olamayabiliyor. Bu yüzden marketleri bilmek ve market alışverişi yapmak  büyük bir vakit ve enerji yani çaba ister.

MARNEVAR.COM 'la artık bu zahmetler ve masraflar tarihe karışıyor. Çünkü artık tek bir noktadan hem bütün Gıda, Yapı, Kozmetik ve Teknoloji marketlerinin indirim/kapmanya broşürlerini olarak online görüp inceleyebilecek, hemde bu marketlerde gördüklerinizi yerinizden kalkmadan alabileceksiniz.

Evet, yanlış duymadınız marnevar.com olarak bütün zincir marketlerin indirim broşürlerinden veya sizin ayrıca belirttiğiniz katalog dışı ürünleri sizin adınıza satın alıp faturasıyla kapınıza teslim ediyoruz. Buna ödeyeceğiniz bedel ise, birdeden fazla markete gitmek için harcayacağınız zaman, efor ve yol parasına eşdeğer küçük bir ulaştırma komisyonu ödeyerek sahip olabileceksiniz. Hatta tek bir market alışverişinin aksine birden fazla marketten indirimli alışveriş yaparak kara geçebilecekesiniz.

Sınırlı sayıda abonemizden olmak için hemen 0 850 840 60 28 den ulaşıp veya müşteri ön kayıt formu oluşturup market alışveriş şeklinizi tanımamıza yardımcı olunuz.


Marnevar.com'la Kazançlı Alışverişler Sizleri BEKLİYOR!